אתר פירוק רכב

כאשר קניות עבור ביטוח רכב, שזה לא רק שיא הנהיגה שלך שקובע הפרמיה השנתית שלך. הסוג של מכונית אתה נוהג הוא גם גורם וכמה מכוניות גדולות הן הרבה יותר יקר לבטח יותר מאחרים.

מגוון של גורמים יכול להשפיע על הצעת המחיר לביטוח רכב, כולל תדירות של קריסות למודל זה, עלות תיקונים, העלות למבטחים ברגע שרכב הוכרז אובדן גמור והעלות של תביעות ניזקי גוף, על פי אתר אינטרנט לבטח ..

כדי לתת לך מושג על מה אתה עלול לשלם עבור רכב מסוים, מייצר מדי שנת רשימות של 20 מכוניות היקרות ביותר לביטוח החדשים, ואת 20 דגמים הפחות היקרים.על פירוק רכבים

כדי להפיק את 2012 רשימות,  השתמש במידע על שיעורים ממוצעים הניתנים על ידי מודיעין . מחירים חושבו באמצעות נתונים , חקלאים, , ארציים, המתקדמת ומשק מדינה ב10 מיקודים למדינה. הדירוג נעשה על בסיס כיסוי למודל 2012 עם נציג"" נהג (רווק, 40-בן שנסיעה לעבודה 12 קילומטרים לעבודה בכל יום); גבולות מדיניות של 100.000 $ לאחריות לפציעת אדם אחד,  לכל הפציעות לניזקי רכוש בתאונה; ו500 $ כיסוי השתתפות עצמי בהתנגשות ומקיף. הנהג היפותטית יש אשראי טוב ושיא נהיגה פירוק רכב נקיה.

הדגם הפחות היקר לבטח, על פי הניתוח, הוא מיניוואן: טויוטה סיינה LE, עם פרמיה שנתית ממוצעת של קצת יותר מ -1,100 דולרים. הרשימה כוללת גם 19 מכוניות אחרות עם פרמיות ממוצעות דומות, כולם פחות מ -1,200 $ בשנה. הרשימה הפחות היקרה נוטה לכלול הרבה , אשר הוכח כ" רכב" בטוח, חסכוני, על פי .

פירוק רכב בצורה חכמה

בקצה השני של הספקטרום הוא אאודי ספיידר 2012, המיר שני מושבים שהוא יקר ביותר לביטוח, בפרמיה שנתית ממוצעת של כמעט 3400 $. גם ברשימה היקרה ביותר הוא שפע של מרצדס, פורש ווו.

מספק גם מחשבון המאפשר לך לקבל שיעורים ממוצעים לכל 900 כלי רכב שונים.

האם אתה מחשיב את העלות של ביטוח כאשר בחרת את המכונית שלך?

זוהי גרסה מלאה יותר של סיפור מזו שהופיעה בדפוס.

×
דילוג לתוכן