גריטת רכב ישן

גריטת רכב ישן – רכב, זהו אחד מהחפצים, שבני האדם מנהלים איתם מערכות יחסים מורכבות וארוכות. הרבה פעמים אנשים שמחזיקים ברכב ישן, מתקשים להיפרד ממנו, למרות ההשקעה הרבה הנדרשת לתחזוקתו.
גריטת רכב ישן

גריטת רכב ישן
שליחת רכב ישן לגריטה

גריטת רכב ישן – פינוי רכבים לפירוק למטרת גריטה
אולם, חשוב לדעת שרכבים ישנים, הם רכבים בעלי מקדמי בטיחות נמוכה ביותר, מפני שלא מותקנות בהם מערכות בטיחות שמהוות כיום סטנדרט בכל רכב. מעבר לכך, הרכבים הישנים משפיעים לרעה על זיהום האוויר מפני שהם פולטים גזים רעילים, שכיום אינם נפלטים מהרכבים החדשים.
על מנת לעודד את בעלי הרכבים הישנים להפטר מהם, פיתח משרד הרישוי תכנית להורדת כלי רכב ישנים מהכביש. על פי התוכנית רכבים ישנים יושמדו באמצעות "גריטה" \ גריטת רכב ישן , ריסוק והשמדה של הרכב. כל בעל רכב ישן שמבצע "גריטה" , יקבל זיכוי של 3,000 שקלים לחשבונו.
לצורך העניין, מוגדרים כלי רכב ישנים כרכבים בני 20 שנה ומעלה, בעלי רישוי וטסט תקין שמסוגלים להגיע לאתר הגריטה בנסיעה. לפני ההגעה לאתר הגריטה יש צורך לתאם את העניין במשרד הרישוי ולהנפיק אישור זמני, אישור לביצוע גריטת רכב ישן ועוד.
הצוות שלנו, מספק שירותי גריטה\קניית רכבים לפירוק לכל סוגי הרכבים הפרטיים בכל מקום. אנחנו נגיע אליכם ונתאם את כל הניירת והאישורים הדרושים לשם ביצוע הגריטה. אתם צריכים רק להתקשר אלינו ואנחנו נבצע את כל התהליך, בלי שתצטרכו להתעסק אתו. כך תוכלו להפטר בקלות ובנוחות מהרכב הישן , בלי טרטורים ובלי התעסקות ובלי שתצטרכו לבצע את כל המהלך בכוחות עצמכם.
אנחנו נבצע עבורכם את כל תהליך הגריטה בקלות, בנוחות ובמקצועיות
במידה ורכבכם אינו מתאים\עומד בתקנון הגריטה תוכלו למכור אותו לסוחר הקונה חלקי חילוף לרכבים ישנים.

×
דילוג לתוכן