למד איך תמכור את הרכב שלך בקלות!

צור איתנו עוד היום קשר וקבל הצעה לקניית הרכב עכשיו!

מאמר מתורגם : למד כיצד הרכב שלך משפיע על תעריפי ביטוח הרכב שלך

זה לא חדשות ישנות, אבל לסוג המכונית שאתה קונה משפיע על תעריפי ביטוח הרכב שלך. יקרה יותר או ביצועים גבוהי המכונית שלך היא, הפרמיות גבוהות יותר שלך תהיינה. למה? זה בגלל העלות לתקן יוקרה או מכונית ספורט היא לעתים קרובות משמעותי יותר מזה כדי לתקן מכונת כלכלה רכבים לפירוק. זה עניין של מתמטיקה. מכוניות פחות יקרות הן לא יקרות כמוך לתקן, אם הם מעורבים בתאונה. לכמה מכוניות מקצה גבוה ומשאיות, רק כדי להחליף את מראה צדדית יכול לעלות כמה מאה דולרים.

כיצד נקבעים מחירים

עסקי ביטוח רכב מתייחסות לביטוח שירותי המשרד , כאשר עלויות הקמת כיסוי. הוא קבוצת דיווח לענף הביטוח שמפרסמת מדריך סטטיסטי שכלי רכב שיעורים הבוסס על היצרנים הציעו מחיר המכירה, היסטורית האובדן שלו (אם המכונית היא לא מותג חדש), ובמקרים מסוימים כלי רכב אחריות הבטיחות ורמת הגניבה . קבעה מספר בין 3 ל 27 לכל רכב. המספר שהוקצה מסמל את העלות / כיסוי המקיפה והתנגשות שהרכב. ככל שהמספר גבוה, יקר יותר הוא לכיסוי רכב ש.

עכשיו בואו נסתכל על כמה דוגמאות. אם יש לך מכונית שנחשבת מכונת כלכלה, אך את היצרן והדגם הספציפי שיש לך יש שיעור גניבות גבוהה (כלומר הוא נגנב לעתים קרובות יותר מאשר במכוניות אחרות על הכביש), מספר קובע לרכב יכול להיות גבוה למכור את הרכב הישן עוד היום.

למכוניות ספורט, מספר הוא בדרך כלל גבוה, כי מהר המכונית, נוטה יותר הוא תאונות דרכים, ובמקרים רבים, העלות לתקן כלי רכב בעלי ביצועים גבוהים היא באופן משמעותי יותר מכלי רכב אחרים. כלי רכב ספורט (רכבי שטח) גם שקלו ככלי רכב, אחריות גבוהה. זאת משום שהמחקרים הראו כי רכבי שטח לגרום יותר ניזק בתאונת דרכים מאשר משק רגיל או דגם סדאן. במקרה זה, חלק מספקי ביטוח רכב להגדיל את דמי חיוב במכוניות ביצועים גבוהים ורכבי שטח.

לפני שאתה קונה, מחקר

אם אתה רוצה לשמור על הביטוח שלך מנסיקה, זה רעיון טוב לעשות קצת מחקר לפני שאתה מכה את הסוכנויות. בתור התחלה, תשאל את עסקי ביטוח הרכב הקיימת שלך להערכה על כמה ודגמים שאתה חושב על נהיגת מבחן.

הציטוטים שאתה מקבל בחזרה ינתנו לך מושג כמה זה יעלה לבטח את הגורם והמודלים האלה. לאחר הציטוטים האלה ביד גם יעזרו לך לשמור על ההוצאות שלך תחת שליטה ולהזכיר לך שאתה גם צריך לשקול את תעריפי ביטוח באמידה כמה אתה יכול להרשות לעצמך על מכונית חדשה.

הגיל שלך, איפה אתה גר, ושיא הנהיגה שלך כל לשחק גורם בעלות של ביטוח הרכב שלך. כמובן, הגורם האולטימטיבי הוא הסוג של מכונית אתה נוהג. ההבדל בין ביטוח רכב כלכלה 4-דלת יהיה נמוך משמעותי מביטוח במכונית ספורט יקרה. לכן, אם אתה קניות עבור מכונית חדשה, זכור לשמור פרמיות ביטוח הרכב שלך בעתיד בראש. זה יעזור לך לעשות בחירה מושכלת וזולה יותר. קונה רכבים זה אנחנו !

×
דילוג לתוכן