מה זה פירוק מכוניות או רכבים

השבוע, פירוק רכבים אדם בשם מאט פישר לקח לאתר Tumblr לקרוא הפרוגרסיבית, שבטח את אחותו, קייטי, לפני שנים, כשהיא מתה בתאונת דרכים. העסק שלחה לאחרונה עוה"ד לבית המשפט – שלא לסייע עזבונה אבל לטעון שהנהג במכונית האחרת, שהייתה לו רישיון על תנאי וביטוח קטן, היה המפלגה התמימה.

או, כפי שנסח זאת מר פישר, "פירוק מכוניות אחותי שלמה ביטוח מתקדם להגן על רוצחה בבית המשפט".

הזעם ברשתות באינטרנט הגיע במהירות, וזה היה אכזרי. ההערות הראשונות לציבור של בעת ניתוח ההגדרה של "נאשם" נפתחו רק את העסק ליטריול נוסף.

לאחר מספר בקשות, אני סוף סוף יש מתקדמת להגיע לטלפון ולהסביר בפירוט, בקול רם ועל התקליט, מדוע היא בחרה להיאבק עם משפחתה של גב 'הפישר בבית המשפט.

בסופו של הסגה של גב 'פישר ומשפחתה היא לא פירוק מכוניות רק שאלה אם הפרוגרסיבית עשה בלגן מיותר של המוניטין שלה השבוע. וזה לא פשוט לגבי האם כולם צריך לרדת המדיניות המתקדמת במחאה או, כמו עשרות אנשים שאיימו לעשות. גם אנחנו צריכים לקחת מבט קרוב על הסיקור שלנו ולקבוע אם יש לנו אי הבנה בסיסית של איך פוליסות ביטוח הרכב השונות שלנו עובדות בפועל.

הפך לתופעת מדיה ברשת, הוא היה אח בכור הרוס. אחותו הייתה רק 24 במותה בבולטימור עם שני תארים מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס פירוק רכבים לשם שלה ושום הדבר מלבד ההבטחה לפניה.

מכונות הביטוח החלו את עבודתה במהירות יחסית. גב 'פישר היה  בכיסוי אחריות לאדם בתאונה זו, ושלושה אנשים (ואת המשא ומתן לעורכי דינם) רצו לקחת חלק בזה: הנוסע במכוניתה, נהג המכונית שפגע בה ונוסע שב מכונית.

הפרוגרסיבית מודד את סיכוניה המשפטיים. שלושה אנשים חשבו גב 'פישר היה באור אדום – קצין המשטרה שהגיש את דו"ח התאונה (אבל מי לא היה עד לזה), נוסעיה של גב' הפישר והנהג של הרכב האחר. מצד השני, עד ראייה אחד אמרה שזה היה נהג האחר שנהל את האור.

בשלב זה, המתקדמת בחר לשלם את התביעה בגין האחריות. "אם אנו קובעים שאסור לנו לשלם בצדדי השלישיים כלשהם, מבוטחים שלנו יכול לתבוע אותך ויהיה אחראים על כל סכום מעל לגבול," אמר מרסיה מרסטלר, המנהיג העסקי במחלקה המשפטית של מתקדמת לתביעות. "אם אנחנו עושים את השיחה הלא הנכונה ולא לשלם להם, ואולי אנחנו צריכים, יש בעיה לעזבונה."

למה שווה לעשות פירוק מכוניות

כאן המקום לקבל דברים מסובכים. ביטוח אחריות משלם כסף לאנשים שנפגעו, גם אם המבוטח הוא אשם. אבל המחלוקת בבית משפט שכל כך הרגיזה את אחיה של גב 'הפישר, האט, השפיעה גם על מדיניות אחרת שהייתה לה – כיסוי הנהג – שפועל תחת כללים שונים מידע משאיות לפירוק.

שהכיסוי הוא משהו שאתה קונה, אם אתם מודאגים לגבי מישהו פוגע בך שאין לו הרבה ביטוח. הנהג שפגע בגב 'פישר היה רק 25,000 דולרים בכיסוי אחריות, וההוריה ניסתה לתאם תביעות של עסק שלו וזה כדי לאסוף סך  שביטוח הנהג כיסה את בתם.

האתגר עם הכיסוי, עם זאת, הוא שהיא משלמת לך כסף רק אם הנהג השני הוא אשם. מדינות רבות, להכיר את הדקויות באשמת הקצאה, תשלמנה את הטענות חלקיות המבוססות על המניות של אחריות. אבל מרילנד היא בין מספר קטן של מדינות שבן מבוטחי פירוק רכבים ביטוח יכולים לקבל דבר על פי תנאי פוליסות נהג אם הם אפילו 1 אחוז באשמה.

"אתה קונה ביטוח שצעדים לתוך נעליו של הבחור שפגע בך," אמרו טום בייקר, פרוף באוניברסיטת פנסילבניה ספר למשפטים. "זה סוג של עסק מלוכלך, כי הם צריכים להתנהג כאילו הן הבחור הרע שפגע בך."

ואכן, זה בדיוק מה שקרה עם הפישר. אפילו כהפרוגרסיבית היה משלם כסף לפצועים על פי תנאי פוליסת חבותה של גב 'הפישר, משפחתה עושה תביעה על מדיניות נהג שהיא לא הייתה אחראית כלל.

"היא הייתה סוג של אדם מאוד זהיר", אמרה אמה, פירוק מכוניות ג'ואן הפישר. "הוא לא היה לוקח סיכונים בשלב כלשהו של החיים שלה. היא הייתה כמעט חנונה. מעולם לא האמנתי שהיא נהלה את האור האדום.

חזור לאתר רכבים לפירוק בתל אביב

×
דילוג לתוכן