מכונית לפירוק במינימום זמן

בשבוע שעבר, תחת לוח המחוונים של המכונית שלי, התקין גאדג'ט אלחוטי קטן שיעקוב אחר הנהיגה שלי. רציתי לראות איך זה הרגיש לי התנהגות הנהיגה שלי נתפסה, נשלחתי לעסק ביטוח ונותחתי. עוד נהגים, מחפשים הנחות על ביטוח רכב, הם עושים בדיוק את זה בהתנדבות מכונית לפירוק.
גדל תמונה זו מבטחים מציעים הנחות הללו כפי שהם שואפים לנטוש את הגסות שבן זמן רב משתמש לנחש את הסבירות כי מבוטח מסוים יהיה תאונה. אלה כללו גיל, מין, מצב משפחתי, מונעים קילומטרים (כפי שדווח על ידי הנהג) – ואפילו עשרות אשראי, שיכול להעניש את האשמים בנהיגה לקויה.

מכונית לפירוק זה קורא בדיוק עכשיו

נתוני נהיגה נאספים עם מכשיר שיש לשכנע מבוטחים להתקין; זה מתיחד למערכת המחשב של הרכב דרך נמל אבחון נמצא בכל המכוניות משנת . "משתמש מבוסס", כגון שם עבור תמחור פרטני המבוסס על נתונים שנאספו מרכב, הולך ומתפשט. הוא ב מדינות; בטוחים כונן ושמור, ממשק המדינה, הוא , עם נוספים שיתווספו בחודש הבא, ותמונת מצב, מפרוגרסיבי, היא בשנת מכונית לפירוק.

הפרוגרסיבית היה הראשון בתחום, בשנת , כאשר הוא התחיל להציע יוסטון ללקוח מכשיר שהיה צריך להיות מותקנים באופן מקצועי. שש שנים לאחר מכן, הוא הציג מכשיר בשלוש מדינות שיכולות להיות מחוברת לחשמל על ידי הלקוח, אבל הייתי צריך להיות מנותק במרווחי זמן קבועים ומחובר למחשב כדי להעלות את הנתונים. שידור אלחוטי בא הבא.

בשנת , הציג תמונת מצב מתקדם, אשר, בניגוד קודם, מוצעת ללא איום בענישת נהגים לא זהירים. לקוחות המשתתפים שנוהגים בלי נטיות מדאיגות יקבלו הנחה של עד 30 אחוזים; אלה עם הרגלי נהיגה מסכנים פשוט לא יקבלו את ההנחה. העסק אומרת שיותר ממחצית ממשתתפי להרוויח הנחות, אשר 10 אחוזים בממוצע בשנה.

איך לעשות בדיוק מכונית לפירוק

מכשיר מתעד את השעה ביום ומרחק שעבר, יחד עם המהירות של הרכב, שנייה אחרת שני. אבל הפרוגרסיבית בכוונה השאיר-מהמכשיר כך שהמיקום המדויק של הרכב אינו ידוע, אחרת, עוד נהגים עלולים להיות עצבניים על השימוש בו.

בדרך כלל, אוספת נתונים מתקדמים לשישה חודשים בלבד (זאת אומרת, "צילום"), לאחר שהלקוח מסיר ומחזיר את המכשיר. הנחה אז יכולה להימשך ללא סוף. העסק שומרת לעצמה את הזכות לנקוט בתמונה נוספת מאוחר יותר, כמו אחרי תאונה.

ריצ'רד האצ'ינסון, מנהל כללי ב הפרוגרסיבית מי מפקח על ביטוח משתמש מבוסס, אומר שהעסק מבינה כי "קבלה של סוג זה של ביטוח עולה כאשר הניטור לא רציף".

לקוחות שיירשמו יכולים לפרוש מהתכנית בכל עת. גם נהגים שאינם לקוחות מתקדמים יכולים להתקין את המכשיר לבדיקה ללא התחייבות. בתוך חודש, הם יקבלו הצעות מחיר על סמך הנתונים שנאספו הנהיגה.

"תוך 30 ימים, יש לך טעם חזק של כמה לקוחות כוננים," מכונית לפירוק.

, שהציג את המוצר שלה למשתמש המבוסס בסוף השינה 208, מדווח קבלה בקרב לקוחות היום יותר מאשר לפני ארבע שנים. כ 30 אחוזים מהלקוחות חדשים נרשמים לזה במדינות המציעות אותו, אומר רנדי , סגן הנשיא של לפעילות המוצר, המפקח .

המכשיר במכונית שלי הוא יחידה מסופק כדי שאוכל לראות איך זה עובד. (אינו מוצע כיום בקליפורניה, שבו אני גר.)

היום אחרי שהתקנתי אותו, אני יכול להיכנס לאתר ולראות גרפים מראים קילומטרים מונעים, מספר תקריות של "בלימה קשה" ו "קיצונית בלימה" חש ידי מד תאוצה, כמה קילומטרים גורשו על יותר מ 80 קילומטרים בשעה, ואת מספר הקילומטרים המונעים במה פעמים ביום או בלילה. זה הכל. מכשיר  על ידי עיצוב. זה לא יודע באיזו דרך אני נוסע או שאני עוצר ברמזור אדום. הוא גם נשאר אדיש לשאלה אם אני הולך ק"מ בשעה קמ"ש אזור.

אומר הזמן הנמוך ביותר בסיכון לתאונות הוא : בסופי השבוע, עם הסיכון הגבוה ביותר בימי חול ומכונית לפירוק בסופי השבוע. אז אני לא יכול להרוויח את ההנחה המרבית אם אני עובד בעבודה ששמה אותי על הכביש בזמנים הגבוהים ביותר בסיכון.

"יש מתאם חזק מאוד בין התנהגויות הנהיגה אנחנו עוקבים ותאונות," מר אומר. אומר הנחה למשתתפים בו גם ממוצעים 10 אחוזים.

אני חשבתי שאהיה לא נוח לדעת שהגאדג'ט מלווה אותי בכל מקום, אבל זה לא היה מקרה – ". אירועי בלימה" אולי בגלל התנהגות הנהיגה שלי תורגמה למצעדים עם כותרות כמו "תמימות" ומונעים קילומטרים נתונים יכולים לשמש בחקירות שלאחר התאונה וליטיגציה, לעומת זאת, אז אני תוהה איך כל זה לא מזיק ייראה בבית משפט בידיו של תובע שתבע אותי.

"כיום, הנהגים טובים יותר הם אלה שבוחרים ב" לביטוח משתמש מבוסס, אומרת ללה, מנהל בקירני, עסקי הייעוץ. בעוד חמש שנים, כשהוא מצפה לתעשייה כדי להציג ביטוח כזה כסטנדרט, מבטחים יתייחסו מי שלא להצטרף כסיכונים רעים, הוא מנבא מדריך מכוניות לפירוק.

במקומות שבם ביטוח משתמש מבוסס זמין כעת, נהגים להחליט מרצונו במספרים גדולים, כי מר ללה אומר, "כולנו חושבים שאנחנו נהגים מעל הממוצע".

המכשיר הקטן המותקנים מתחת ללוח השעונים, לעומת זאת, בכלל לא סובל מהערכה עצמית מופרזת על מידע של משתמש פירוק רכבים היום!

×
דילוג לתוכן