קבל הצעה לפירוק מכונית

 וליישם באופן מקוון
הכיסוי ביטוחי אוטומטי עשוי להיות סטנדרטי בכל המחוז שלך, אבל פרמיות ביטוח הן סיפור אחר. כיסוי מעסק אחת למשנו יכול להשתנות על ידי מאה, אם לא אלף דולרים. הדרך היחידה כדי לוודא שאתה מקבל את מחיר הבסיס הטוב ביותר למדיניות שלך היא להשוות, להשוות, להשוות.

ודא שכל המכוניות שלך נמצאות באותה המדיניות
אנו מציעים "הנחה בעל רכב" ללקוחות שיבטחו יותר ממכונית אחת באותה המדיניות. זה יכול להביא לך את חיסכון בשתי המכוניות.

לבטח את הרכב ובבית שלך עם אותה העסק
שוב, זה יכשיר אותך להנחה שנקראה "הנחה רבה הקו". אנו מציעים חיסכון הזה כתמריץ לקבל עסקי ביטוח הרכוש שלך יותר מדי. כל זה חוקי לחלוטין וזה דרך מצוינת לקבל הנחה נוספת מהפרמיות שלך.

הגדל את ההשתתפות העצמית שלך
בקליפת אגוז, את ההשתתפות העצמית הגבוהה שלך, את דמי הביטוח נמוכים יותר שלך. ביטוח היה באמת אמורים לכסות אותך בגין ניזק שלא תוכל להרשות לעצמם בעצמך. אם אתה יכול להרשות לעצמו את עבודת תיקון 1,000 $, ואז להרים את ההשתתפות העצמית שלך ל -1,000 דולר ולשלם פחות עבור הביטוח שלך.

מכונית ישנה יותר? תחשוב על הטלת כיסוי התנגשותך
אם המכונית שלך הולכת ומתבגרת בגיל, ייתכן שתרצה לחשוב על להפיל את כיסוי ההתנגשות על המדיניות שלך. אתה צריך לחשוב על זה אף – זה לא תמיד הכרעה ברורה. אתה צריך לשקול את עלות כיסוי ההתנגשות עם הערך של המכונית שלך והשתתפות העצמית שבחרה. לדוגמה, אם היו לך מכונית 10-בת שהייתה שווה כ -1,000 דולר, וההשתתפות העצמית שלך היה 1,000 $, שכיסוי התנגשות לא הולך להיות שווה כקליפת שום.

סע בזהירות
שיא הנהיגה שלך הוא האחד הגורמים המשפיעים ביותר בקביעת תעריף הביטוח שלך. כרטיסים להשפיע תעריפי הביטוח שלך לתקופה של עד שלוש שנים ותאונות להישאר על השיא שלך לפחות 6! עם רקורד נהיגה גרוע, אתה יכול למצוא את עצמך משלם הרבה פרמיה נוספת לאורך השנים.

לנהוג במכונית "בסיכון נמוך"
תעריפי ביטוח למכוניות מתבססים על ניסיון התביעות הקודמת לאותו רכב. הסבירה יותר היא המכונית שנגנבה או בתאונה, ככל שאתה משלם עבור ביטוח. אם אתה קונה מכונית חדשה, לבדוק עם מרכז מידע הרכב של קנדה או להשוות ציטוטים כדי לראות איך שיעורי חלום המכונית שלך. זה עשוי להשפיע על הרכישה.

לא נוסע לעבודה
ככל שאתה יותר על הכביש, גבוהים יותר הסיכויים שלך לקבל בתאונה. תעריפי ביטוח גבוהים יותר עבור אנשים שלנסוע לעבודה. אז לנסוע באוטובוס או שיתוף נסיעה לא רק יסייע לך לשמור על חניה וגז, אך תסייעו להקטין פרמיות הביטוח שלך.

נהג חדש? קח קורס נהיגה
נהגים מורשים שסיימו את קורס הכשרת נהגים מאושר ב 3 השנים האחרונות לשלם פרמיות נמוכות יותר. נהגים בטוחים יותר לשלם תעריפי ביטוח נמוכים יותר.

התקין מכשיר למניעת גניבות במכונית שלך
אנו מכירים במכונית שלך היא פחות סבירה להיות גנוב אם יש לך מכשיר למניעת גניבות המותקנות ברכב שלך. בדקו אם העסק שלך מציעה "אזעקה או הנחה למניעת גניבות" זה ולשקול אם המחיר של המכשיר הוא שווה את החיסכון נוסף לאורך השנים. אם אתה כבר אושרת, הותקן במפעל אזעקה במכונית שלך, אנחנו ניקח את זה בחשבון בעת קביעת השיעור שלך.

×
דילוג לתוכן