קבל מידע על פירוק רכב ישן

ב הירוק, עדר של שחפים היה נלחם על קרום גדול של לחם, עט, צווחות ולשלול עוד אחד מהשלל כמו אוהדי הגולף, נלחץ בחוזקה אל החבלים, הצביע וצחק
נראה בדיוק כמו שצריך העיתוי בהתחשב בכך ששני הגברים בתהליך של להכות היריות טי שלהם, לי ווסטווד וטייגר וודס, שגם מבטל את היתרון על פני פתח הבריטי.

שלהם היה מאבק תרבותי יותר, אבל לא שיחת החולין שלהם במסלול וההנהונים של הערכה הדדית צריכה לרגע לטשטש את השאפתנות הפראית בעבודה.

וודס, פעם אחת זכר אלפא הבלתי מעורער של המשחק, רוצה התואר הגדול הראשון שלו בחמש שנים מכירת רכב ישן. ווסטווד, עם השעון הביולוגי מתקתק אי פעם בקול רם יותר בגיל 40, רוצה תואר הגדול הראשון שלו, נקודה.

וכאשר putts האחרון היו מסתתר באור הזהוב שבת ולחיצת היד האחרונה החליפה בירוק 18, היה המנהיג ווסטווד הסיבוב שלישי בשלוש תחת נקוב לאחר ירי אחד מתחת ל -70.

וודס, שנורה אחת מעל 72 ביום שבת, ועמיתו האמריקאי האנטר מהאן הם שתי יריות אחורית. האדם סקוט, האלוף המכהן מאסטרס, שפוצץ את יתרון ארבעה ירה לעבר פתח הבריטי בשנה שעברה ב-, הוא באפילו נקוב. ארבעה גברים אחרים אחד נורה אחורי של סקוט.

נוכחות היא מטה באופן משמעותי לכאן משנת 2002, בפעם האחרונה היה מבוימת הפתוחה בקישורים אלה מדהימים במזרח , אבל יש העתקים גיאולוגיים לא את 2013 קווי העלילה. כל מה שהכשרון ומרחב שיתוף הדוק רעב על לוח המנהיג אמור לספק את החומרים ליום ראשון משכנע במיוחד.

וודס ישחק עם סקוט (ובעבר הנושא כליו של סטיב וויליאמס וודס) בקבוצה הלפני האחרון; מהאן ישחק עם וסטווד בקבוצה הסופית.

וודס לא ניצח בכל 14 הכותרים הגדולים שלו בלי לפחות חלקיו של היתרון הולך לסיבוב האחרון. אבל האם כל ההצלחה שלו תחת לחץ לתת לו יתרון על פני ווסטווד ביום ראשון?

"יש לי 14 מהדברים האלה, ואני יודע מה שנדרש כדי לנצח אותו", אמר וודס. "הוא זכה בתחרויות בכל רחבי העולם. הוא יודע איך קונה רכבים לנצח טורנירי גולף. הוא שתי יריות קדימה, ואנחנו הולכים לצאת לשם וגם להתחרות ולשחק. זה לא רק לנו שתיים. יש חבורה של בעסק 'ה שיש להם סיכוי לנצח. "

מיגל אנחל חימנז, ספרדי הקוקו 49, בן שהוביל לאחר שני סיבובים, כבר לא נראה כאחד מהם לאחר ירי 77 ושחרור לשלושה נגמר.

אבל את חבילת מרדף ארבעה איש באחת על פני אחרת כוללת ותיקה ערמומי שאוהב עשן: אנחל קבררה, ארגנטיני בן 43, שכבר זכה בתואר שני ובארצות הברית הפתוחה. עוד אלוף לשעבר מאסטרס, האמריקאי זאק ג'ונסון, גם הוא בין חבילה ש.

חמש יריות מחוץ להוביל בשתיים מעל מסתתרת פיל , אלוף ארבעה גדול בזמן שזכה בטורניר הראשון שלו בקישורים בשבוע שעבר פתיחה הסקוטי וסיים בתיקו שני בפתיחה של ארצות הברית בחודש שעבר.

כן, כמו שאומרים בסקוטלנד, יש שפע של חלופות משכנעות, אם ווסטווד סדקים פעם נוספת וודס לא יכול למלא את הפער. אבל כבר יש מנצח ברור אחרי שלושה סיבובים מהיר ריצה: שון פולי.

פולי, מאמן הנדנדה הקנדי, עובד עם כל שלושת השחקנים על גבי לוח המנהיג. הוא החל את האימון מהאן לפני חמש שנים והצטרף לכוחות עם וודס בשנת 2010, כאשר וודס היה עדיין מסוחרר משערוריית מין.

פולי גם עבד במשך ארבע שנים עם ג'סטין רוז, אנגלי שפרץ לנצחון גדול הראשון שלו בארצות הברית הפתוחה לשנה זו. רוז לא להפוך את לחתוך כאן, מה שמוכיח כי יועציו של פולי הוא לא ממש חסין בפני תקלות.

אבל עדיין יש סיכוי לפריצת דרך אנגלית אחרת עם הלקוח האחרון של פולי. ווסטווד לקח שיעור של חמש  מכונית אמריקאית שעות עם פולי מוקדם יותר הקיץ והתייעץ איתו בסבבים בפועל כאן.

"כשאתה מסתכל על מה שהשיג עם שון טייגר וג'סטין, בתוספת אוהב של האנטר מהאן, שיש לך לומר שהוא נמצא במגירה העליונה כמאמן", אמר ווסטווד בשבוע שעבר. "ברור שהוא יודע מה הוא עושה".

פולי, באותה מידת מאמן נפשי כמאמן נדנדה, ככל הנראה לא יצטרכו לבחור איזה מתלמידיו ללכת אחרי יום ראשון. "חזרתי לפלורידה, אני מאמין שזה בבוקר", אמר ווסטווד. "אז אתה לא רואה אותו בטווח מחר."

ווסטווד היה מדורג פעם אחת מס '1 בעולם וזכה 39 טורנירים כמקצוען. אבל הוא נפרד מהמאמן שלו פיט קוון באוגוסט האחרון וכבר מחפש פריצת דרך לאחר שסיים בין החמישה הראשונים באליפויות הגדולות פי שבע. הוא היה מפסיד אבירי, אבל הוא עדיין משתוקק לאחד גדול שכל כך הרבה מעמיתיו פחות העקביים כבר רכשו, ובכלל זה בעסק הקרוב שלו דארן קלארק, שזכה בפתח הבריטי 2011 בגיל 42.

"למרות שלא זכיתי גדול, אני יודע מה שנדרש כדי לזכות באחד", אמר ווסטווד.

כדי לקבל יותר זמן האיכות בפועל, הוא עבר משפחתו בשנה שעברה מביתם הוותיק בורקסופ, אנגליה, לדרום פלורידה. הוא מתאמן במועדון גולף בפאלם הישן בפאלם ביץ' גרדנס.

הוא עבד לאחרונה עם איאן בייקר-פינץ', אלוף הבריטי פתח 1991 מאוסטרליה, על הצבתו, מנסה לאמץ גישה רגועה יותר. אבל מה שלא השתנה הוא יכולתו של ווסטווד למכה והדיפה עם שנינות יבשה אנגלית.

שואל הפתיחה מהרצפה במסיבת העיתונאים של יום שבת ציינו "מצב בלחץ גבוה" וביקש וסטווד מה הוא יכול לעשות כדי להסיח את דעתו דברים.

"טוב, בעצם אני לא במצב שאני בלחץ גבוה, כי אני הולך לאכול ארוחת ערב, ואני כל כך טוב עם סכין ומזלג, כי עכשיו אני לא מרגיש שום לחץ בכלל," ווסטווד אמר.

לאחר מכן הוא נשאל על מהלך פלורידה.

"לא היו לי לדעת מתי עברתי לפלורידה שאני מסתגל לפתיחה בסקוטלנד", הוא אמר על טורניר שטוף שמש של השנה. "אני פשוט חכם מדי בשביל עצמי."

למרות וסטווד המשיך והסביר כי הוא לא היה "מטופש" מספיק כדי להעביר את משפחתו על פני האוקיינוס האטלנטי לשם מארבעת הטורנירים הגדולים, הוא לא מאמין שהמהלך שסייע המשחק שלו מבוסס על התוצאות האחרונות.

"היית צריך להגיד שזה עבד במידה מסוימת בצורה חיובית", הוא אמר.

ובאשר לתוצאות האחרונות, אחרי שלושה סיבובים אכזריות קשה, ווסטווד הוא רק אחד מתוך שלושה גברים תחת נקוב. הזיווג שלו עם וודס ביום שבת לעתים קרובות הרגיש כמו לשחק במשחק כפי שהם החליפו את ההובלה הטורניר. וודס תפס נתח שלו בשלב מוקדם עם מכה 25 מטר לצפורה על מס '2. ווסטווד תפס אותו על החמישי לאחר שני נהגים לשים אותו כמעט בירוק, והוא שקע במעלה גבעה מכה מסתלסלת, 45 מטר לנשר.

ביום שהם הלכו, לעתים קרובות לצד זה, לצעקות מהגלריה של "נמר, אתה המלך" ו "יאללה, לי."

ווסטווד, לעומת זאת, היה יתרון בתמיכה, ואבטח את ההובלה  חור ה -17, כאשר וודס פגע אי – הזריקה השנייה שלו לבונקר מסלול ובסופו של דבר עם בוגי ווסטווד הכה מכה 15 רגל בקצב יפה לציפורי.

זה היה סוג של הנדנדה שתיים ירה בו תור אליפויות גדול, אבל לכל שאגות הקולקטיביות וגניחות, זה היה רק יום שבת. וכודס יודע מהניצחונות האחרונים ווסטווד מניסיון המר, יום ראשון נשאר יום הדין בגולף

×
דילוג לתוכן